Satış Ortaklığı Hakkında Genel Bilgiler

Hepinize Merhaba;

Malum twitter paylaşımıyla ilgili bilgilenrime yapmak istiyorum, biz Kayseri merkezli bir e-ticaret firmasıyız, uzun zamandır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz, halihazırda 5000'den fazla satışta ürünümüz var, bu rakam ar-ge faaliyetlerimiz sayesinde her gün artmakta.

Teklifimizin Özü Bir Çeşit Dropshipping Aslında, Yapmanız gereken şu;

Önce www.bireyon.com'a üye olup TC kimlik numaranızla mağazanızı açın. Satış sürecinde ihtiyacınız olacak.

1- İnstagram'da bir hesap açın,aynı isimde birde mail adresi almanızda fayda var, gmail,hotmail,yandex farketmez.

2-İlk 1 hafta takipçi sayınızı artırmaya çalışın.

(En basit yöntemlerden biri; takipçi sayınızı artırmak için özellikle kadın takipçilere takip isteği gönderek geri takip yapmalarını sağlayabilirsiniz (ürünlerimizin hedef kitlesi kadınlar) . Engel yiyene kadar takip isteğine devam edin, engel kalkınca tekrar aynı işlemi yapın, mutlaka geri takipler olacaktır, zaman zaman takip ettiğiniz hesapları temizlersiniz) 

3-Takipçi sayınız 200-300 rakamını aştıktan sonra  ürün paylaşımlarına başlayabilirsiniz.

4-Ürün resimlerini bizim bilgimiz dahilinde (instagram hesabınızın bilgisini bize ileterek) bireyon.com'dan alarak paylaşmaya başlayabilirsiniz.

5-Satışa sunduğunuz ürünlerin fiyatları hakkında 0541 372 5330 numaralı telefondan bilgi alın.

6- Ürünlerle ilgili teknik bilgileri mutlaka edinin.(müşterilerden gelen sorulara sağlıklı cevap vermeniz için bu gerekli)

7- Tüm bu adımları Twitter,Facebook ve benzeri platformlarda da ayrı ayrı uygulayabilir ve daha fazla kişiye ulaşarak  satış şansınızı artırabilirsiniz.

-Sürecin hiç  bir aşamasında sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

-E-ticaretin en zor kısmı başlangıç aşamasıdır, satacak ürün bulmak, onu tedarik aşaması, ürün resimlerinin hazırlanması, nerden ne şekilde başlayacağını bilmemek ve benzeri konular  işi zorlaştırıyor. Burda bizim size sunduğumuz bu, yani her şey hazır, yapmanız gereken biraz gayretle sosyal medyada insanlara ulaşıp ürünleri sunmak, tüm materyaller hazır, bizden temin edeceksiniz, sonrasında sipariş beklemek kalıyor geriye...

 

Özetle: Ürünler hazır, resimleri en güzel şekilde hazır, bilgiler hazır, takıldığınız noktalarda destek olmak için biz hazırız, yapmanız gereken şey ilgili hedef kitleye farklı kanallardan bu ürünleri sunmak , sonrasında süreç şu şekilde işliyor;  diyelim ki bir ürünü 100 liraya sattınız, bize sipariş bilgilerini iletiyorsunuz,biz ürünü hazırlayıp müşterinize ulaştırıyoruz ama tüm bu işlemlerde müşterinizle siz muhatapsınız, ürün ulaştı ve satış tamamlandı, o ürünün size maaliyeti 70 lira farzedelim, 30 lirası size havale yapılıyor ve süreç bitiyor. Biraz sabır ve gayretle asgari ücret kadar bir parayı kazanmanız zor değil, daha fazlası da elbette mümkün ama zaman gerekiyor...

 

Not: Bu sitede ki HERMSHALİ  isimli mağazanın ürünlerini satabilirsiniz , Mağaza Linki Aşağıda

 

https://www.bireyon.com/magazadetay/HermsHali

 

        Yukarıda verdiğimiz bilgiler KHK'lı olup zaten zor şartlarda geçinmeye çalışan imkanları kısıtlı kişiler için  ideal, bunun yanı sıra toplamda 3000 ile 5000 lira yatırım yapabilirim diyen kişiler için farklı alternatfilerde sunabiliriz örneğin; internetten satış yapılan tüm platformlarda bulunabileceği (mağazaları olacak) , e-ticaret adına yapılabilecek herşeyin içerisinde olduğu, kendisine ait kredi kartı ile ödeme sistemi olan e-ticaret  sitesinin de bulunduğu, 6 ay boyunca verilecek eğitim ve danışmanlık hizmetini kapsayan, anahtar teslim e-ticaret  hizmetimizde mevcut, bu konuyla ilgilenen kişiler 0541 372 53 30'dan detaylı bilgi alabilirler.

Yorumlar

  • Henüz Yorum Eklenmemiştir.

Yorum Ekleyin